הנהלה וועדות מקצועיות

להלן פירוט בעלי תפקידים בעמותת מפעלות חינוך וחברה של הפועל תל אביב. חברי דירקטוריון, מנכ"ל החברה, סמנכ"ל ומנהלי תחום.
 
חברי הנהלת העמותה:
מנכ''ל קבוצת מפעלות:  ד''ר מאיר אורנשטיין
סמנכ"ל:  לימור לוי
מנהל פרוייקטים חינוכיים: שוקי רחמן
מנהל מרחב צפון: סער אפורי
מנהל מרחב מרכז: ניצן זוהרי
מנהל מרחב דרום: תומר הלפרין
מנהלת משאבי אנוש: מעיין גבאי
מנהל תכנית ילדים ונוער - שיקום שכונות חוזר: ניר בליץ
מנהל המכללה החברתית לניהול וספורט: אלון אפק
מנהל תחום שירות אזרחי:  יוסף ג'ואמיס
מנהל תחום פנימיות: אבישי רגב
מנהל פיתוח משאבים: נדב דגן
מנהלת הדרכה ותוכן: יוני הגין
מנהלת פיתוח בינלאומי: קרן לביא
מנהלת לוגיסטיקה: מיכל שטרן
מנהלת מחלקת אנשים עם מוגבלות: יעל שמש
מנהלת כספים: מלי בילו
 
גופי הביקורת:
משרד רואי חשבון - סומך חייקין
עורך דין - עו''ד עופר מגזניק
מבקר פנים - משרד רו''ח דב גדות
יו''ר ועדת ביקורת - מר יעקב סנדלר
חבר ועדת ביקורת - עודד הכט
חבר ועדת ביקורת - יהודה שיקמה
 
רשימת חברי הדירקטוריון :
מר אברהם בורג – יו"ר הדירקטוריון
מר סמי סגול
מר ניר כץ
גב' דליה מגנט
מר רועי ורמוס
מר אייל כהן
מר אביעד ערמוני
מר שרול (ישראל) בן יעקב
 
ועדות מקצועיות - מלבד אנשי מפעלות
ועדה פדגוגית
ד"ר סימה זך - ראש ביה"ס לחינוך, המכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן, מכון וינגייט ויו"ר הועדה הפדגוגית
ד"ר שרגא שדה - מרצה לפסיכולוגיה התפתחותית ופסיכולוגיה של הספורט,ביה"ס למאמנים ומדריכים במכון וינגייט ובמכללה לחינוך גופני במכון וינגייט
ד"ר עינת ינוביץ' - ראש המנהל האקדמי – המכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן, מכון וינגייט
ד"ר הלל ורמן - מרצה לתואר ראשון ושני במכללה לחינוך גופני ע"ש זינמן במכון וינגייט
ד"ר פליקס לבד - ראש ההתמחות בחינוך גופני, המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי
 
 
ועדת אנשים עם מוגבלות

ורד שפיר קיסר- מנהלת תחום בכיר, חונכות השכלה וחברה, משרד הבריאות, בריאות הנפש

טלי אלון- מפקחת ארצית פנאי ותוכניות תמיכה בקהילה, האגף לטיפול באדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית, משרד הרווחה

כרמלה זך - מרכזת קרן קצבת נכות 30%, אגף מש"ה

רוני הופמן -מפקח ארצי תוכניות פנאי, השירות לדיור תומך, האגף לטיפול באדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית

ענת פרנק - עו"ס מומחה בתחום שיקום, מפקחת ארצית תכניות קידום אישיות, מחלקת אבחון קידום והשמה

האגף לטיפול באדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית

 אבנר זקן- סגן מנהל האגף לטיפול באדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית

גדעון שלום- סמנ"כל בכיר וראש מינהל המוגבלויות, משרד הרווחה

אורנה יוגב- מנהלת אגף השיקום, משרד הרווחה

נילי דניאל- מפקחת ארצית תכניות פנאי, אגף השיקום, משרד הרווחה

ליליאן שפרן-מנהלת האגף לטיפול באדם עם אוטיזם, משרד הרווחה

כרמלה קורש אבלגון- מנהלת הקרן למפעלים מיוחדים

תמי אילון- סגנית מנהלת הקרן למפעלים מיוחדים

שושי אספלר - אחות מרכזת תחום הסיעוד בקהילה, ממונה תחום חירום, האגף לטיפול באדם עם מש"ה

נילי ויצמן רכזת שיקום ארצית, אגף השיקום, ביטוח לאומי

סיגל ישראלי, תזונאית ראשית, האגף לטיפול באדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית

אורית טובול-רכזת בכירה, הקרן לפיתוח שירותים

 

 
ועדת תחום הצעירים
פרופ' עדי ערמוני - יו"ר מחלקת צעירים במפעלות חינוך וחברה, חבר דירקטוריון במפעלות, לשעבר דיקן הפקולטה למנהל עסקים במכללה למנהל
אלעד שמיר - מנהל המערך הערבי באגודה להתנדבות
אלי וימפהיימר - מנהל ש.ל.מ באגודה להתנדבות
יגאל ויינר - יועץ לאגודה להתנדבות
רעות שמלצר - מנהלת המערך לצעירים בסיכון ובעלי מוגבלות באגודה להתנדבות
אלעד כץ - לשעבר אחראי תחום חברה אזרחית בקרן יד הנדיב
מיטל בראון מנדלוביץ' - מנהלת קרן ההזדמנות
מיכל תימור - מנהלת פרוייקטים בעמותת "תפוח"
 
ועדת פנימיות
יוסי וקנין - מפקח ארצי שירות לילד ונוער משרד הרווחה
קרני בראון - מפקחת תזונה ראשית שירות לילד ונוער משרד הרווחה
אסתי באור - מפקחת אזור מרכז, שירות לילד ונוער משרד הרווחה
ירון בראון - מנכ"ל עמותת ילדים בסיכוי
עדנה גלובצקי - סמנכ"ל עמותת ילדים בסיכוי